آموزش کامل روش های کنترل گوشی فرزندان

ثبت نرم افزار
ثبت نرم افزار در ایران و به صورت بین المللی چه مراحلی دارد؟
آوریل 16, 2019
ارسال لوکیشن در تلگرام و گوگل مپ
آوریل 19, 2019

آموزش کامل روش های کنترل گوشی فرزندان

آموزش کامل

اگر تا به حال در گوگل عباراتی همچون آموزش کامل هک یا هک موبایل را سرچ کرده باشید، حتما دیده اید که با تعداد زیادی از صفحات رو برو می شویم که هر کدام به نوعی ادعای ارائه آموزش کامل هک را دارند. اما سوالی که ممکن است در ذهنتان ایجاد شود، این است که واقعا به چه روشی می توان به هک گوشی دیگران پرداخت؟ امروز در ادامه مطلب به این سوال پاسخ خواهیم داد و به آموزش کامل روش های مختلف هک گوشی خواهیم پرداخت.

اما قبل از هر چیز باید بدانید که برای انجام عمل هک و اینکه بخواهیم به یک هکر تبدیل شویم و وارد دنیای هک و امنیت شویم، اولین دانشی که نیازمند یادگیری آن هستیم، دانش برنامه نویسی می باشد. علاوه بر برنامه نویسی مهارت های دیگری نیز باید آموخت، اما مهمترین و سخت ترین قسمت کار فراگیری و آموزش کامل برنامه نویسی هک می باشد. البته برنامه هایی نیز هستند که به شما امکان هک را بدون یادگیری زبان های برنامه نویسی می دهند، اما اگر بخواهید آموزش کامل هک را ببینید و به عنوان یک هکر حرفه ای و برای کسب درآمد قانونی وارد دنیای هک و امنیت شوید، می بایست آموزش برنامه نویسی هک را حتما ببینید. در ادامه زبان های برنامه نویسی هک را معرفی خواهیم کرد و سپس به بررسی تعدادی از برنامه های هک خواهیم پرداخت.

آشنایی با تعدادی از زبان های برنامه نویسی

زبان برنامه نویسی C و ++C

زبان C و ++C یکی از مهمترین زبان های برنامه نویسی می باشند که به عنوان اولین زبان نیز در آموزش برنامه نویسی هک شناخته می شود. همه متخصصان هک و امنیت می بایست به این دو زبان مسلط باشند چرا که زبان های مدرن دیگر مانند پایتون، جاوا، پی اچ پی و … با زبان C نوشته شده اند. همچنین زبان C پایه نوشتم سیستم عامل هایی همچون ماکروسافت و لینوکس است.

برنامه نویسی شی گرا نیز برپایه زبان ++C نوشته شده است و تمامی زبان هایی که پس از آن از روش شی گرایی استفاده کرده اند، خودشان با استفاده از زبان ++C نوشته شده اند.

زبان Python

یکی از محبوب ترین زبان های برنامه نویسی برای هک میان متخصصان این زمینه، زبان پایتون می باشد. دلیل این محبوبیت وجود کتابخانه های متنوع جهت ساخت برنامه های هک می باشد که کار را برای هکرها و متخصصان امنیت بسیار راحت تر می کند.

زبان پایتون نزدیک به زبان انسان است و یک زبان برنامه نویسی سطح بالا به حساب می آید. اسکریپت هایی که به وسیله پایتون نوشته می شوند، توانایی اجرا بدون نیاز به کامپایل شدن را نیز دارند. پایتون یک زبان برنامه نویسی متن باز می باشد و همچنین مبتنی بر شی گرایی نیز هست.

زبان  Java

یکی دیگر از زبان هایی که در آموزش کامل هک با برنامه نویسی گفته می شود ، زبان جاوا می باشد. این زبان دارای خاصیت جادویی اجرا روی پلتفرم می باشد که آن را از دیگر زبان ها متمایز ساخته است. زبان جاوا با شعار “یک بار بنویس و همه جا اجرا کن!“ ساخته شده و همه جا نیز با همین شعار شناخته می شود. این شعار به معنی این است که اغلب پلتفروم های معروف می توانند کد های جاوا را اجرا کنند. جاوا یکی از بهترین زبان ها برای ساخت اپلیکیشن های اندرویدی نیز می باشد.

زبان PHP

برای متخصصان و کارشناسان هک و امنیت php یک زبان شناخته شده می باشد. این زبان برای متخصصان وب نویسی نیز بسیار کاربردی می باشد. یادگیری این زبان برای اینکه بدانید درخواست های POST و GET چگونه عمل می کنند بسیار کاربردی می باشد. در واقع کاربرد اصلی PHP برای هک و ورود به وبسایت ها می باشد.

زبان HTML و JavaScript

در بین زبان هایی که برای آموزش کامل برنامه نویسی هک گفته می شود، نمی توان از جاوا اسکریپت صحبت کرد اما به HTML اشاره نکرد. هسته اولیه وب نویسی همین دو زبان برنامه نویسی می باشند. هر فردی که بخواهد در زمینه طراحی صفحات وب فعالیت داشته باشد و مهارت کسب کند ابتدا باید زبان پایه HTML را به طور کامل بشناسد. بعد از یادگیری HTML، یادگیری JavaScript نیز آغاز می شود که یک زبان سمت کلاینت است.

زبان پرس و جوی SQL

آموزش کامل

با یادگیری زبان برنامه نویسی SQL می توانید بفهمید که اطلاعات و داده ها در پایگاه داده چگونه ذخیره مشوند. با یادگیری این زبان آموزش برنامه نویسی هک کامل می شود. همانطور که می دانید در دنیای امروز اطلاعات مهمترین دارایی هر فرد یا سازمانی محسوب می شود که این اطلاعات نیز نیازمند مراقبت می باشند. کلیه سایت ها و سرویس های تحت وب، اطلاعات و داده های خود را در دیتابیس مخصوص به خود ذخیره می کنند. این دیتابیس ها اغلب با زبان SQL  کار می کنند. با یادگیری این زبان می توانید از ساز و کار خواندن و نوشتن اطلاعات آگاهی کسب کنید و مفهوم جداول و ارتباط آن ها را با یکدیگر درک کنید.

آموزش کامل هک با روش های مختلف

اکثر افراد آشنایی زیادی با واژه هک ندارند، با این حال علاقه زیادی دارند که به علت های شخصی به اطلاعات دیگران دست پیدا کنند. شما می توانید به مطالعه مطالب پیشین ما که در رابطه با انواع عمل هک و هکرهای مختلف می باشد بپردازید.

پس از اینکه دانستید هکرها چه کسانی هستند و شناسایی اهداف آن ها برای چیست ، نوبت به شناسایی و آموزش کامل روش های هک و نفوذ به دستگاه های مختلف مانند گوشی ها می باشد.

روش های هک گوشی

روش های مختلفی برای هک تلفن همراه دیگران وجود دارد که بسته به گوشی و لایه های امنیتی که خود فرد برای حفظ امنیت اطلاعاتش از آن ها استفاده می کند، ممکن است متفاوت باشد. یک نکته را همیشه باید در خاطر بسپارید: “همه دستگاه های کامپیوتری قابلیت هک شدن را دارند! تنها باید روش این کار را پیدا کرد.” پس به صرف اینکه شما از یک دستگاه ایمن استفاده می کنید و یا از نرم افزارهای محافظتی همچون آنتی ویروس استفاده می کنید، نباید شما را نسبت به امنیت اطلاعاتتان مغرور کند.

ما در اینجا چند مورد از شایع ترین و محبوب ترین روش هایی که هکرها برای نفوذ به گوشی دیگران از آن استفاده می کنند اشاره خواهیم داشت و با یکدیگر روش انجام آن را مورد بررسی قرار می دهیم.

حمله از طریق وای فای

یکی از محبوب ترین روش های هک سیستم های هوشمند، استفاده از نقاط اتصال وای فای می باشد. این حمله بیشتر در مکان هایی رخ می دهد که در آن وای فای رایگان یا عمومی وجود دارد. در این نوع حمله، هکر با بهره گیری از نرم افزارهای خاص، در شبکه وای فای ظاهر می شود و برای سایر کسانی که در آن شبکه هستند پیام هایی ارسال می کند و از طریق این پیام ها آسیب پذیری مناسب را پیدا کرده و دستگاه مورد نظر خود را هک می کند.

برنامه هایی مانند Droidsheep از جمله برنامه هایی هستند که به طور خاص برای شنود ترافیک شبکه از آن بهره می گیرند و معمولا در شبکه های وای فای عمومی، مورد استفاده هکرها قرار می گیرند تا بتوانند به تمامی پیام های ارسالی در کانال دسترسی پیدا کرده و در نهایت پیام های رمز نشده را دریافت کنند.

هک گوشی از طریق بلوتوث

استفاده از بلوتوث یکی دیگر از روش های هک گوشی می باشد. بلوتوث جزء اولین قابلیت هایی است که در گوشی های نه چمدان هوشمند قرار داده شد و تا کنون نیز تمام گوشی ها و دستگاه های هوشمند از این فناوری بهره میگیرند. امروزه از بلوتوث بیشتر برای اتصال دستگاه های همجوار و گجت ها به گوشی موبایل استفاده می شود. بلوتوث به همان اندازه که کاربردی است به همان اندازه نیز ناامن است. حملات مبتنی بر بلوتوث آنقدر زیاد هستند که خود دسته بندی های مختلفی را شامل می شوند و اخیرا یک روش خاص برای هک از طریق بلوتوث نیز کشف شده است.

آموزش کامل

  • Bluejacking: حمله ای است که در آن هکر فقط می تواند تعداد بی شمار درخواست به گوشی شما ارسال کند و در نقش اسپم ظاهر شود.
  • Bluesnarfing: در این حمله نیز هکر با بهره گیری از نرم افزارهای خاص مانند Bluetooth OBEX به اطلاعات گوشی شما می تواند نفوذ پیدا کند.
  • Bluebugging: حمله ای خطرناک است که امروزه اکثر گوشی های موبایل به روش مقابله با آن مجهز شده اند. در این حمله هکر می تواند کنترل همه یا قسمتی از گوشی را بدست بگیرد.

آموزش کامل هک با کالی لینوکس

کالی لینوکس نسخه ای از سیستم عامل لینوکس است که توسط متخصان امنیتی برای انجام عملیات تست نفوذ و جرم یابی قانونی دیجیتال یا توسط هکرها برای انجام عملیات نفوذ، هک و کرک به کار برده می‌شود. کالی لینوکس حاوی بیش از 300 برنامه تست نفوذ نصب شده با هدف تست نفوذ و شناسایی نقاط آسیب‌پذیر انواع سیستم‌های کامپیوتری می‌باشد. باید بدانید که با لینوکس تنها می توان به گوشی هایی که دارای سیستم عامل اندروید هستند نفوذ کرد. در ادامه به آموزش کامل هک گوشی با کالی لینوکس خواهیم پرداخت.

برای این که هکر بتواند گوشی اندرویدی را هک نماید، ابتدا باید نسخه کالی لینوکس را روی سیستم خود نصب کند. بعد از نصب آن با استفاده از ترمینال محبوب لینوکس اقدام به فراخوانی برنامه msfvenom می کند. با استفاده از این ابزار، هکر شروع به ساخت یک برنامه هک اندروید به صورت APK می نماید. برای ساخت چنین ابزاری هکر فقط باید دستور زیر را در محیط ترمینال لینوکس وارد کند.

در دستور فوق هکر به جای عبارت LHOST می تواند از آدرس آی پی خودش و در قسمت LPORT از پورت اینترنت خودش استفاده کند. Name.apk نام ابزاری است که هکر آن را می سازد تا با آن بتواند گوشی اندرویدی را هک کند.

بعد از انجام مراحل بالا باید تعدادی از دستورات مختلف را وارد ترمینال نماید.

در این مرحله کار تقریبا تمام است و هکر باید به طریقی فرد موردنظر خود را مجاب کند تا برروی برنامه ای که ساخته است، کلیک کند. پس از کلیک فرد قربانی تمام اطلاعات موجود در گوشی او برای هکر ارسال می شود.

همانطور که مشاهده کردید در این روش هکر نیازی به یادگیری برنامه نویسی و استفاده از آن ندارد و تنها از طریق دنبال کردن یک سری قواعد و دستورات هر شخصی قادر خواهد بود با استفاده از یک سیستم عامل کالی لینوکس گوشی اندروید موردنظر خود را هک نماید.

 هک با ترموکس

همانطور که می دانید ترموکس یک شبیه ساز لینوکسی است که محیط ترمینال این سیستم عامل را شبیه سازی می کند. محیط کاربری این اپلیکیشن فاقد هرگونه ابزار گرافیکی بوده و تمامی دستورات در این برنامه به صورت نوشتاری می باشد. پس اگر علاقه چندانی به کار با محیط های دستوری همچون CMD ویندوز ندارید، پیشنهاد می کنیم که کار با ترموکس را فراموش کنید.

اما آندسته از کسانی که با لینوکس آشنایی دارند، حتما در رابطه با قدرت فوق العاده ترمینال لینوکس می دانند و نیازی نیست که یک بار دیگر قدرت این ابزار را معرفی کنیم.

Termux می تواند پکیج ها و پروژه های git را اجرا کند. پس پروژه های مربوط به هک و نفوذ پذیری را نیز می تواند از git خوانده و اجرا نماید. برای این کار تنها کافی است، آدرس پروژه مورد نظر خود را به صورت دستوری به Termux اعلام کنیم تا این اپلیکیشن به صورت خودکار اقدام به دانلود و آماده سازی آن پکیج جهت اجرا نماید.

کار با اپلیکیشن Termux برای کسانی که آشنایی چندانی با شیوه های تایپ دستوری و کد نویسی ندارند، ممکن است کمی پیچیده بنظر برسد، اما با این حال تنها با اجرای خط به خط دستورات و کدها، که آموزش آن در ویدیوهای مختلف یوتیوب و سایر منابع وجود دارد، می توان تا حدودی به هدف خود رسید.

ترموکس قابلیت های فراوانی در زمینه انجام حملات مختلف به سیستم ها و عمل هک دارد. هک اینستاگرام، هک تلگرام، وای فای، واتس اپ و سایر اپلیکیشن ها و سرویس های اینترنتی مختلف، از جمله اهدافی است که کاربران Termux به آن علاقه دارند و روش ها و پروژه های مختلفی را برای آن نوشته اند.

پس باید توجه داشته باشید که همه چیز در کار با این اپلیکیشن به مهارت و علاقه خود شما در یادگیری باز خواهد گشت و به هیچ وجه نباید از این نرم افزار انتظار داشته باشید تا با استفاده از چند دکمه، عملیات هک را برای شما انجام دهد! بسیاری از افراد که به عنوان کرک کننده های مبتدی شناخته می شوند، همواره به دنبال نرم افزارهایی همچون Androdumpper هستند که تنها با یک کلیک بتواند عملیات هک وای فای را برای آنان به انجام برساند. اما استفاده از Termux شرایط خاص خودش را دارد و به هیچ وجه اینگونه نیست.

آموزش هک با استفاده از IP و بطور مستقیم

یکی از سخت ترین روش های هک گوشی که هکرهای معمولی قادر به انجام آن نیستند، روش هک به صورت مستقیم و بدون استفاده از برنامه ای خاص می باشد. هکرهایی که از این روش استفاده می کنند از دانش برنامه نویسی بسیار بالایی بهره مند هستند که با استفاده از سیستم عامل کالی لینوکس یا بکترک لینوکس، به موبایل قربانی در شبکه متصل می شوند و سپس آن را هک می کنند. از آنجایی که این هکرها دانش بالایی در این زمینه دارند، می دانند که تلفن همراه فرد قربانی از چه قسمت هایی آسیب پذیر می باشد و از همان قسمت ها استفاده کرده و به دستگاه نفوذ می کنند.

آموزش کامل هک با استفاده از برنامه های جاسوسی

برنامه جاسوسی که به گفته اکثر کاربران برنامه هک نام گذاری شده است، این نوع از برنامه ها به صورت  یک نرم افزار مفید و یا بصورت یک برنامه کاملا مخفی در گوشی کاربر شروع به فعالیت می کنند.

نام علمی نرم افزار های جاسوسی تروجان است که این نام از افسانه اسب تروا گرفته شده است. این نوع از برنامه جاسوسی همانطور که از اسمش پیداست، ابتدا کاربر را راضی نگه میدارد و سرگرم میکند اما پس از جلب نظر کاربر و نصب روی سیستم یا گوشی تلفن همراه وی،‌ علاوه بر قابلیت یا سرگرمی که ارائه می دهد، در پشت پرده اقدام به جاسوسی نموده و اطلاعات کاربر را به مقصدی از پیش معلوم شده، مخابره می نماید. اکثر برنامه های جاسوسی به نوعی تروجان هستند و در قالب یک نرم افزار مفید، اقدام به سرقت اطلاعات می نمایند.

نوع دومی که برنامه جاسوسی دارند ، برنامه هایی خاص هستند که  فقط عمل هک و جاسوسی را انجام می دهند. از این رو کشف این برنامه ها به ظاهر ساده تر می نماید. اما این را نیز باید به یاد داشته باشید که این سری از برنامه های جاسوسی برای مخفی ماندن از دید کاربر، از یک سری شگرد هایی استفاده می نمایند که یافتن و در برخی موارد حتی پاک کردن آن ها مشکل بوده و به سادگی امکان پذیر نمی باشد. به عنوان نمونه می توان گفت تعدادی از این نرم افزار ها پس از نصب روی سیستم یا گوشی شما بلافاصله مخفی شده و در لیست نرم افزارهای نصب شده شما موجود نمی باشند. پس یافتن آن ها برای شما فوق العاده مشکل می گردد.

برنامه کنترلی PLC SPY

plc spy نیز یکی از برنامه های جاسوسی می باشد که در نسخه جدید خود مانند یک تروجان عمل می کند و می تواند با عنوان یک برنامه مفید گوشی موبایل شخص موردنظر شما را هک کند. این برنامه با هدف کنترل و نظارت بر فرزندان در فضای مجازی توسط برنامه نویسان حرفه ای طراحی شده و در اختیار والدین عزیز قرار گرفته است.

 

برنامه هک گوشی plc spy

در صورتی که شما بخواهید به تک تک بخش های گوشی موبایل فرزند خود دسترسی داشته باشید کار برای شما بسیار سخت خواهد شد چرا که برای دسترسی به هر بخش مثلا پیامک ها، فایل ها، گالری، پیام های هر یک از شبکه های اجتماعی می بایست یک روش یا نرم افزار را پیاده کنید. اما با دانلود برنامه هک گوشی و نظارت بر فرزندان PLC SPY دیگر نیازی به آموزش کامل هک و هک کردن قسمت های مختلف گوشی را ندارید و امکان هک و کنترل تمام گوشی فرزند شما فقط با نصب یک برنامه در گوشی او وجود دارد.

با استفاده از این برنامه می توانید نظارت کاملی بر فعالیت های فرزندتان داشته باشید. این برنامه به شما امکان ردیابی نامحسوس، مشاهده پیامک های دریافتی و ارسالی، لیست تماس ها، مخاطبین و تمام تصاویر موجود در گالری را می دهد.

این برنامه به صورت کاملا پنهانی و بدون اینکه فرد کنترل شونده از وجود آن آگاه گردد اقدام به ارسال اطلاعات برای شما می نماید. برای کار با این برنامه سودمند، تنها کافیست برنامه را با آیکون دلخواه خود مثلا تلگرام بدون فیلترشکن برای فرزند خود ارسال نمایید. پس از کلیک فرزند برروی لینک ارسالی شما، برنامه به طور خودکار در تلفن همراه وی نصب شده و سپس پنهان می گردد. بعد از آن، نرم افزار به طور خودکار شروع به کار نموده و اقدام به ارسال اطلاعات خواسته شده به شماره مقصد می نماید.

برای دانلود و مشاهده آموزش کامل کار با این برنامه می توانید برروی لینک قرمز رنگ زیر کلیک نمایید.

هک با شماره موبایل با نرم افزار plc spy

بازدیدها: 1837

دیدگاهتان را بنویسید